| SERIALS a întrebat:

Am observat ca cand sunt la pisoar nu pot sa urinez rapid daca cineva e langa mine, de ce?
Cel mai probabil din cauza rusinii. Cum as putea scapa de aceasta problema? Trebuie sa ma relaxez ca sa urinez.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face ceva sa intri la puscarie. E dezinhibatorul perfect. Dupa, vei face pipi doar cu alti oameni de fata!

| En3Rgi a răspuns:

Are frate-miu problema asta, daca e cineva pe langa el sau simte ca se uita cineva la el, nu mai poate sa isi faca nevoile laughing E aiurea dar n-ai ce sa faci sa scapi de asta, pare rau.

| sir sanjei a răspuns:

Poti sa scapi de problema foarte usor.
Daca vrei sa faci pisu si e cineva langa tine pe care ai vrea sa il vezi mai la distanta poti sa faci urmatoarele:
1. Incepi sa te masturbezi si sa gemi. Nici un om intreg la minte nu va sta langa tine.
2. Te uiti in ochii persoanei de langa tine si incepi sa te mangai la oua. Sigur o va lua la fuga

| SG1995 a răspuns (pentru sir sanjei):

Nu prea bun sfatul, pentru că există riscul să-și ia vreo 2 pumni din cauza asta. laughing