| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca daca imi ating sau mangai diferite zone ale corpului inainte sa ma masturbez, creste excitatia. Cand ejaculez, orgasmul dureaza in jur de 10 secunde. E normal?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este logic sa creasca nivelul excitatiei in cazul in care iti atingi zonele erogene ale propriului tau corp, sau pe cele ale unei alte personae, partenere, etc. In cazul barbatilor atat placerea cat si satisfactia ofertita de ejaculare dureaza in medie 10-15 secunde. Sanatate!

1 răspuns:
| HazelEyes77 a răspuns:

E perfect normal sa ai parte de o placere intensa daca iti atingi si stimulezi anumite zone ale corpului.