| doareustreet a întrebat:

Am observat ca fosta se uita la mine cand nu sunt atent si ma priveste asa 'lung' chiar daca face pe indiferenta am observat ar trebui sa ii dau importanta? inca mai are sentimente?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa mai aiba dar nu te-as sfatui sa mai incerci ceva. „Supa reancalzita nu mai are acelasi gust".

| AshuraElric a răspuns:

Nu. E doar capriciu... vrea sa stie daca esti cu cineva si cum e persoana respectiva. Se va compara inevitabil cu orice fata care se apropie de tine. E fosta cu un motiv, nu te intoarce acolo.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca este o fosta, inseamna ca se uita din curiozitate sau rautate, nicicum pentru ca ar mai avea sentimente.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca doar tu poti fi in masura sa-ti raspunzi la intrebarile postate, fiindca nimeni dintre noi nu stie din ce motiv si in ce mod s-a produs despartirea voastra. big grin

| vocea a răspuns:

Probabil încă mai simţea ceva pentru tine şi vroia să vă împăcaţi în momentul ăla. Aştepta cred ceva de la tine. Nu poţi doar aştepta ca numai ea să facă o mişcare, arată-i şi tu ca o placi spune-i asta.

| presus a răspuns:

Aminteste-ti de ce a ajuns "fosta", apoi las-o balta.

| Alex_Vermesan_1975 a răspuns:

Arata-I peninsul si vei vedea raspunsul DE PREFERATA IN PUBLIC

| Bogdan_Lucian_Radu_1989 a răspuns:

Salut, daca este fosta, clar nu