| anonim_4396 a întrebat:

Am observat in ultimul timp din ce imi spun si prietenele ca din ce in ce mai des barbatii isi pierd interesul într-o relație atat afectiv cat si sexual desi se spune ca femeile sunt cele de care sa tragi.Se pare ca nici barbatii nu vor sex dar e ca the elephant in the room nimeni nu vorbește despre asta.De ce oare?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Asa e, barbatii 'e' porci, magari, iar toate femeile sunt zane si victime colaterale.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe naiba de asta exista fenomenul metoo,barbati sunt obsedati sexuali, multi, acum am citit despre drogul violului, patetic si jalnic, sa droghezi o femeie pentru sex

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca relatia este superficiala, nefiind dragoste sincera si curata, doar sex si atat.
Cand s-au saturat, se ridica si pleaca la alta.

| Plato a răspuns:

Nu... prietenele tale au prieteni care au si alte prietene, asta e tot. Isi pierd interesul in ele, nu is sex.winking

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

Nu stiu ce sa zic...asa multi curvari sa fie? Sau e doar lene?