| 050DydyX050 a întrebat:

Am observat pe chiloti ca imi curgea sange, nu foarte mult, menstruatia nu mi-a venit, nu am avut relatii intime, dar m-am masturbat o singura data cu o saptamana inainte de a vedea ca imi curge putin sange pe chiloti. Va rog sa imi spuneti ce se intampla? Mai sunt virgina? Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Discută totuși și cu un medic de specialitate, sângele ăla poate să însemne și o boală.
Dacă te dezvirginai, cred că ar fi trebuit să simți o durere oarecare.
Și dacă te-ai dezvirginat accidental, aia este, mare șmecherie mare.

| botyk_1544 a răspuns:

Da mai esti... daca te masturbezi nu neaparat te dezvirginezi du-te la mama ta si sigur te va ajutta

| G3anY_1385 a răspuns:

Hmm pai ce sa zic poate totusi a inceput menstruatia ce sa zic totusi intreabati mama sigur o sa te poata ajuta si exact cu zice mihai trebuie sa fie o durere daca te-ai dezvirginat accidenal... ar trebuie sa iti intrebi mama sau sa te duci la un ginecolog