| anonim_4396 a întrebat:

Am postat cateva conborbiri de ale mele cu cel casatorit pe blog. http://love19january.blogspot.com/ poate e cineva care doreste sa citeasca si sa-mi spuna o parere. in afara de acele convorbiri, mai exista si alte "fragmente" compuse de mine. va multumesc

11 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Dragă nu este bine ce faci, ăla e om însurat, tu o puștoaică fără minte în cap, ce vrei tu să divorțeze ăla pentru tine? Vina nu este numai a ta, ci este în mare parte a lui că î -ți dă speranțe, te ai culcat cu el? Oricum ar fi situatia tu trebuie să încetezi să m ai ții legătura cu ăla, asta dacă vrei să nu ai probleme cu nevastă sa.

| AndaWest a răspuns:

Iar eu sunt dezgustata, in afara de pup si pupiki am inteles ca tu esti o poama buna si el la fel...ce as vrea sa va prinda nevasta-sa, lui sa-i ia tot la divort si tie o bataie buna

| ynna93 a răspuns:

E viata ta ce faci.dar ce`i asta? hey esti minora? am mai citit eu cate ceva pe aici dar n`am fost atentala detaliul asta.el e casatorit.ce`ar fi daca sa zicem pe viitor s`ar termina "relatia"asta(pentru ca fii sigura ca nu renunta la sotie pentru tine) si te`ai indragosti din nou te`ai casatori si sotul tau ar face la fel cu o fata de varsta pe care o ai acum? ti-ar prinde bine? stai fato in banca ta si gaseste pe cineva de varsta ta.nu te mai tine dupa barbati insurati. uite d`aastea ca tine strica tara asta.happy

| ynna93 a răspuns:

Am citit prima conversatie.sunt singura de pe aici care crede ca aceste discutii sunt cam trase de par? ori sunt povestea este inventata de tine si nu stiu de ce ai face asta.ori ai mai bagat si de la tine in aceste convorbiri.una din douathinking

| porto89 a răspuns:

Eu sunt dezgustat :-| nu stiu poate sunt singurul prost de pe aici care e dezgustat de atitudinea ta si joaca ta de copil si de gandirea lu jegu ala.dar poate arati u criminal si situatia se schimba.nici nu stiu ce sa zic:-s

| GeorgiV a răspuns:

Bună! Părerea mea: citește linkul ăsta (http://www.personalitatealfa.com/......ogie3-3/), poate te va ajuta! Aici găsești multe lucruri interesante!
O zi bună!:)

| Forevăr a răspuns:

Stii ce am inteles din toate astea? Puup, Pupiki, Puup, puup
Si ca amandoi sunteti niste "poame" tongue

| sebywarlord a răspuns:

Ba fetito revino-ti ce ai? ala te joaca cum vrea el nu iti dai seama?
si nu=mi da tetul cu "te iubeste etc ca simti tu asta bla bla"
Revinoti in *** in fire ca nu e de gluma!

| ledzeppelin a răspuns:

Ce rahat.Jesus.Neam de oameni cretini. Pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aiureaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conversatii si iar conversatii.Nimic interesant, nimic incitant, nimic excitant.Balarii.Daca tot vrei sa te joci fa-o cel putin ca lumea...