| incredibila a întrebat:

Am prieten si ne certam tot timpul de la niste flecuuri nustim care este mai destept decit celalalt vreau sa o termin cu el dar nu stiu cum... poate ma ajutati voi?"

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Aplica regula de aur : cel mai destept, cedeaza!

| Mike959 a răspuns:

Nu conteaza cine este mai destept, daca consideri ca nu vrei sa mai fi alaturi de el, spune-i acest lucru, asa este cel mai corect! Bafta

| pink2soul a răspuns:

Crede'ma am fost in situatia ta, stiu cum e si nah si la mine sa ajuns pana la un pinct, dar mia parut rau.eu tia's spune a discutatie, fara sa va certati sau enervati, discutati despre asta, spune-i ca u mai vreai certuri.si inca ceva... daca in iubesti poti lasa de la tine, daca te desparti de pers care o iubesti dintr-o prostie sau prea multe certui suferisad, am patit-o. e nasol, eu ma certam cu el in fiecare zi tot de la niste fleacurioh go on. sper ca te'am ajutat:*