| AndreiM2001 a întrebat:

Am primit un mesaj mai demult la o intrebare de a mea legata de masturbare si mi s-a spus ceva de "o poti beli?". M-a intrebat daca o pot beli cat timp e sculata? Daca da, pot putin. Am 12 ani si doresc ca dvs (daca vreti) sa-mi spuneti intr-un mod copilaresc ceea ce a vrut domnul sa spuna

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Daca nu poti elibera glandul de sub pielea care-l acopera (preputul) inseamna ca ai fimoza.

| AndreiM2001 explică (pentru doctorandus):

Ceva detalii despre fimoza?

| doctorandus a răspuns (pentru AndreiM2001):

Mergi la medic.

| Dismally a răspuns:

Sa tragi pielea in jos, sa dezvelesti capul.

| ywar a răspuns:

Sa iasa masculul din tine... pai daca nu o ai belita, nu esti baaaarbat ma tata!

| andreiutzumc a răspuns:

Iti arde de belit, la varsta asta