| RedTurtleeee a întrebat:

Am prins-o pe sora mea in timp ce se masturba...am ramas socat.Prima data ea a spus ca de ce nu plec din camera si dupa m-am uitat la istoricul din laptop si era ceva cu big dicks si chestii.
Voi v-ati prins fratii in acest act si cum ati facut-o.

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Super macar ai vazut ceva real apoi te-ai masturbat si tu cu gandul la asta deci acum e gravida drame pe voi in vacanta de vara, mai un pic si vine scoala

| RedTurtleeee explică (pentru RAY):

Aaaaaaaaaa.ok cred

| RAY a răspuns (pentru RedTurtleeee):

Macar a avut orgasm?

| RedTurtleeee explică (pentru RAY):

De unde sa stiu eu

| dfsdsf a răspuns:

Da de mine ce mai zici că mi-am prins mama în timp ce-și introducea concomitent în vagin și anus, două dildo-uri imense, de culoare neagră?
Să vezi aici șoc happy

| Sterrior a răspuns:

NU am un frate/sora, dar mi se pare normal. Tu nu te masturbezi? :thinking_face:

| PoRcX a răspuns:

Si de ce ai pus asta aici, crezi ca treaba asta e chiar anormala si/sau ciudata sau mai stiu eu altceva? ...nu,nu este si daca am prins pai nu am prins fratii dar prieteni da si chiar nu ar trebui sa fii asa socat e ceva normal pentru toti

| Watkin_Andreea_2000 a răspuns:

Eu l-am prins pe frate miu ca se mastruba la gay porn dar am zis ca e ok si normal frt