| harciog a întrebat:

Am probleme serioase.Cind ne-am casatorit, dupa primele nopti ma dezmierda in tot felul cu armasar, cocos, si alte chestii din astea. A fost o perioada cind a cam uitat dar acum si-a adus brusc aminte si a inceput iar cu dulcegarii ca si cind ar vrea sa obtina ceva.Ma dezmiarda in tot felul, cu leu, tauras si alte chestii comestibile si-mi baga printre rinduri ca vecinul ii face cite un cadou vecinei din cind in cind.Mai sa fie, ce mare lucru? Un cadou si gata.Intimplarea face sa il vad pe vecinul la bar si cum il vad bine dispus il intreb ce cadou i-a luat lu vecina la care omul mi-a zis ca trebuie sa plece mai mult timp si ia luat vibrator.Am zis ca la mine nu trebuie ca, normal, nu plec nicaieri. Ii iau pe drum un buchet de flori, o inimioara rosie si cind ajung si vreau sa le inminez, cind dau sa deschid gura, ea nervoasa cica;-Lasa vrajeala si taie-o la sexshop mai repede, sa nu se termine.Pai ce fel de tauras mai sint? Ce fel de leu? Ce fel de armasar?

14 răspunsuri:
| marcelan25 a răspuns:

Intr-adevar aveti probleme destul de grave! Parerea mea este ca nu te "ocupi" destul de ea. Incearca sa fi mai romantic mai activ la partea asta, altfel risti sa o pierzi.Chiar daca sunteti casatoriti invit-o mai des in oras,la o cina romantica,spune-i lucruri frumoase, cand ea nu-i acasa du-te cumpara cativa trandafiri,rupi jos petalele,le aranjezi pe pat la voi in dormitor, mai poti lua o sticla de vin sau sampanie, etc. Crede-ma asa vei reusi sa reaprinzi flacara, care da sa se stinga! Sper ca te-am putut ajuta! Bafta!

| stejara2 a răspuns:

Mai vino si tu cu ceva nou in pat la ea, cu ceva pozitii tari, cu o seara romantica, si ince ceva, fii mai dur in pat!
Daca e aceeasi pozitie mereu.mai schimba tactica, nene, ca imaginatie trebuie sa ai!
Succes! Ia si un vibrator si actioneaza tu cu el, ti-as mai spune eu vreo doua, dar nu aici.hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Mirelle347 a răspuns:

laughing))laughing poate nu o satisfaci indeajuns laughing big grin

| harciog explică (pentru Mirelle347):

Cum asa ca face ca toti dracii in timp ce.

| Mirelle347 a răspuns (pentru harciog):

thinking pai nu stiu.chiar nu-mi dau seama pentru ca nu cred ca e posibil sa iti "falsifici" starea de placere. thinking

| Pirkko a răspuns:

Ce leu? Ce armasar? Parca erai o capra... Berbec ceva? laughing Adica insistent...

| harciog explică (pentru Pirkko):

Mi-a slabit...vederea.

| Pirkko a răspuns (pentru harciog):

Ochelari... de cal? big grin

| Judas6k a răspuns:

Cine dracu sunt astia? Familie de futaciosi

| harciog explică (pentru Judas6k):

Vai bunicule ce urit vorbesti.Stii bancul cu bufnita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine ca-ti spune tauras.si nu vitalule.sau ruda vitalului de la jug.ca ala e mameluc.nu are. eiii? deci tot raul spre bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut ca toata lumea a zis ca nu o satisfaci. Acum,poate e asa,poate nu e asa. Dar poate ca vecina i-a povestit ce folositor este cadoul de la sotul ei si vrea si ea asa ceva, nu? Daca vecina are, ea de ce sa nu aiba? :-P

| harciog explică (pentru anonim_4396):

Multumesc ca nu-ti pierzi timpul sa ma inveti ca ceilanti.Sint destul de versat in pozitia clasica si nu o schimb niciodata.