| Raul30 a întrebat:

Am relatii intime cu o femeie matura,problema mea este ca ejaculez foarte repede,iar daca vreau sa fac sex iar nu mai am chef, ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Preferabil să-ţi facă un oral înainte, până ejaculezi, apoi s-o faceţi cu penetrare vaginală!
Atunci vei rezista mai MULT ( vei ejacula mai greu )!

Dacă acel "oral" e exclus ( dacă tipa nu vrea ), atunci nu ai ce face decât să te masturbezi ( până ejaculezi ) de 1-2 ori în acea zi ( cu vreo 2 ore înainte ) - şi obţi acelaşi "efect"!

Sau mai sunt diverse "pastile" pentru "potenţă" - dar eu nu am încredere în ele!

De asemenea, după ce ai ejaculat o dată, la sex vaginal, e indicat să faci o "pauză" de vreo 15-30 minute până la următoarea "rundă" ( şi între timp, îţi vine şi cheful. precum şi "puterea" )!

Iar cu timpul, după o perioadă de relaţii sexuale regulate ( de vreo 2-5 ori pe săptămână ) vei ajunge să "rezişti" mai mult şi vei putea să-ţi controlezi ejacularea ( respectiv momentul ejaculării )!

| neutrino a răspuns:

Lasa-te total pe mana ei.

| aumih16 a răspuns:

Pai sa iti spun zic una buna de tot! asta matura are experienta la nivel sexual! de rusine nu te poti face! gandeste-te ca e ca o profesoara care te invata la scoala! aia sau aia! dar aici numai de sex dragoste atat! nu e ca si cum ai face! sex dragoste cu una tanara! aia nu are experienta! e timida! nu stie ce trebuie sa faca! trebuie explicatii! etc! e complicat! dar asa cu o femeie matura! e ok! nu toti vor! dar tu esti un norocos! bravo tie! da-i cu japca!