| Kinezuu a întrebat:

Am revenit din nou din cate v-am povestit din relatarile trecute v-a spuneam ca mi-am facut o iubita.Va voi povestii cat pot din aceasta relatie si voi astepta parerile voastre.Specific eu am 19 ani iar ea 18.Totu a inceput frumos ca in orice relatie pana cand pana intr-o seara o sun si imi da ocupat, m-am cam suparat apoi am sunato din nou si ea imi spusese ca a fost la baie si de aia nu a putut sa imi raspunda in fine o crezusem pana la urma asta era la inceputul relatiei noastre.Relatia nostra era mai la distanta cam 40 de km intre noi era dar nu era un impediment sa ne vedem si sa ne petrecem timpu impreuna. ne vedeam in fiecare sambata si dumunica restul in cursul sapatamanii vorbeam la telefon.Din cate imi amintesc eu pana sa stau cu ea mi-a povestit de fostul ca ar fi petrecut momente frumoase intr-o camera cu sampanie de aici deduci ca fata sa cu el,dar eu insitand cam dupa doua-trei saptamani sa trecem la etapa urmatoare ea mi-a zis ca e devreme iar apoi tot dupa o perioada insitand am avut surpriza sa imi spuna ca e virgina si eu i-am zis pai stai asa ca din cate miai povestit ai zis ai petrecut momente frumoase cu el cu sampanie intr-o camera de hotel ca chiar tu miai zis atunci cand miai povestit ca sunt baiat destept si imi dau seama de ce s-a intamplat acum o dai ca esti virgina.Ma luat ca nu a zis ea niciodata asta in fine am lasat de la mine asta se intampla in prima luna.De multe ori am incercat sa o fac sa trecem la pasu urmator dar nu m-a lasat pur si simplu ma lasa decat pe sani pe picioare cand am incercat mai mult nu m-a lasat mi-a zis sa am rabdare in fine am inghitit si asta.Mama ei niciodata nu ma inghitit tot pe la inceputul relatiei noi obisnuiam sa vb la telefon toata ziua pana cand masa a venit si ia luat telefonul si la inchis sun eu dupa doua ore si vad la fel ca era inchis apoi sun pe maicasa si i-am zis sa ii dea telefonul ea plangea si imi spunea ca ma iubeste ca ii e dor de mine in fine aia a fost prima si ultima data cand mia povestit ce ii s-a intamplat ca ia luat maicasa telefonul probabil masa i-o fi interzis sa mai zica despre ea ce se intampla cu adevarat ma gandesc cum ma gandesc ca maicasa i-a zis zi fata ca esti virgina ca dk afla asta nu esti o sa iti ceara sa te culci cu el.Intr-o seara am intrat pe contul ei de netlog si am vz ca ii trimtea mesaje aia,parola o aflasem de la hi5 ei ca ce parola avea la hi5 avea si la celelalte .Nimic iesit din comun am lasat mesajele alora si am stat sa vad dk le va raspunde si vad ca le raspunde,unu ii ceruse id si ea il daduse nu avea treaba putea sa zica pur si simplu am prieten nu pot,alte fete cum procedeaza in felu asta asa putea si ea sa faca si eu nu am rezistat si i-am zis ca i-am aflat parola de netlog si am luat-o ca dc i-a dat id aluia ea a inceput cine esti tu sa te bagi in viata mea cu ce drept ? facea o isterica auzise si maicamea din bucatarie va dati seama si eu i-am zis stai asa sunt iubitu tau cred ca am acest drept eu unu nu as face asa ca tine atata timp cat sunt intr-o relatie ea imi zice ce ma intereseaza pe mine cum esti ce te bagi in viata mea parca esti mama cu tata pai cum ma stai asa sunt iubitu tau si ce daca imi zice va dati seama ca am ramas uluit .Maicamea de atunci nu o mai inghitea in fine sa incerc sa scurtez povestea mea cat mai mult ca dk v-as povesti in detalii v-ati plictisi va spun eu.Parintii ei au vrut sa vina la mine in oras sa ii cunosca pe ai mei asta era motivu aveam deja 2 luni de relatie.Mie ca imi era dor de ea m-am dus in a doua zi de craciun bine le-am zis ca vin ea mi-a zis nu e nici o problema pot sa vin .Totu bine si frumos ajung acolo stau vreo 2 ore si am surpriza sa vina ea la mine si sa zica iubitu vrea si ai mei sa vina la tine in oras la ai tai sa ii cunoasca va dati seama nu puteam sa zic nu sau puteam dk vroiam cum ea mi-a zis apoape de fiecare dat nu asa puteam si eu sa numai zic ca eu niciodata nu o refuzasem cu nimic i-am facut pe plac mereu i-am dat masina am invatat-o sa conduca i-am dat cadouri i-am transferat credit numai ca eram gelos dar tineam mult la ea si v-ati seama ca daca ti la o persoana inevitabil mai esti si gelos dar ea mi-a dat motive din seara cu id m-a pus pe ganduri si cand mi-a zis dintr-o data ca e virgina ca nu a facut-o cu ala s-a intors la 180 de grade.Cum dracu sa nu o faci cand stai cu unu un an si 7 luni aia era vrajeala ei si a lu masa sigur.Sunt multe chestii care mau pus pe ganduri si hai sa revin la cum va ziceam pana la urma i-am adus la mine in oras vine la ai mei si ca orice parinte masa ei aduce in discutie pe fostul eu numai eram in camera unde stateau ai mei cu ai ei eram in alta camera asa si cum ziceam incepe masa sa zica de fostul ca la iubit fata mea ca ochii din cap dar suferit mult dupa el ca a dezamagito dar cu baiatu'dumneavostra nu o sa o mai las sa greseasca deci va dati seama cum sa simtit maicamea chiar mia si zis pe tine te tine de fraier ma nici nu te iubeste cum iti zice ea cred ca nici de culcat nu s-a culcat cu tine bineineteles eu am negat ce era sa zic ca da mama ai dreptate am incercat sa cred ca nu are dreptate.Maicasa ii mai spuse lu maicamea domna sa stiti ca baiatu dumneavostra e cam smecheras ,maicamea ii venea sa ii zica pai da vreti sa fie prost.Sa scurtez povestea maicasa la plecare i-a zis lu maicamea stiti doamna de fapt am venit sa vedem orasu va dati seama ce nesimtire pe capu ei.Cine credeti ca ia dus inapoi acasa tot eu pe benzina mea cu ar veni am facut 4 drumuri petru nimic dk eram un nesimtit ziceam stai asa ia duce-ti-va voi pe banii vostri.Bun sa scurtez ultima nostra saptamana deja facusem 3 luni si 2 saptamani de relatie .Totu a inceput intr-o luni seara o sun venise de la scoala si plangea o intreb eu ce s-a intamplat nu a vrut sa imi zica si apoi vine tacso ii ia telefonul mil inchide si zice ca are treaba cat de nesimtire si pe ala dupa ce l-am ajutat sa ii car ce ii trebuia cu masina de atatea ori acum numai eram bun apoi o sun eu iar dupa vreo 2 ore ca atunci isi deschise telefonul ea sa numai zic ca in ultima luna de relatie o rarisem cu telefonul ma lua ca are treaba ca nu poate sa vorbeasca ca sa o sun mai tarziu si cand vorbeam dk vorbeam vreo 20 de min era bine si ce mai vorbeam era la scoala atat.Si cum ziceam o sun dupa 2 ore imi raspunde era cam schimbata cred ca avea in cap sa se desparta de mine si nu stia cum ca asa i-a dat ordin tacso cu masa asta cred si la final nu imi spunea ea ca de obicei ca ma iubeste cum spunea de obicei de aici a inceput totu ea la provocat.Sa nu va mai zic era la scoala odata cu unu in baie si cica nu o lasa ala in pace sa numai zic ca de multe ori s-a intamplat sa imi dea ocupat si ea imi zice ca nu a scapat de el pana nu a sarut-o pe gat pai i-am zis ia stai ma asa cum vine asta cum ii permit? pai imi luase telefonul si nu mai mil dadea vrajeala cred ca o facuse cu el vorba prietenilor mei asta te tine de prost ma jur si-o trage cu alti si cu tine se da virgina te tine de lemn tanase.Bun sa scurtez la ultima zi ca in saptamana aia se intamplase mai multe .In ultima zi o sun si iar ne certam ca de obicei si imi spune cred ca o sa ne despartim ca numai putem continua asa pai stai putn ma cum vine asta asa frumos imi raspunde si imi inchide.O sun si nimic nu imi raspunde de nervi ma duc la ea acasa nu prea a vrut sa ma primeasca dar pana la urma a facut-o si acolo ne-am certat puternic chiar ajunsesem sa o iubesc.Ea culmea tupeului vorbea cu unu pe mess si am intrebat stai asa cine e cica ce ma intereseaza pai cum ma stai asa putin .si o intreaba ala nu stiu ce si ii zice ea din seara asta cred ca o sa fiu singura iti dai seama cum m-am simtit ultimu om cel mai prost multi mi-a zis sa o termin cu ea cu toti m-am certat ca le spuneam ca sunt nebuni ca nau dreptate si am plecat de acolo.Ma sunase niste prieteni in seara aia si m-am dus la ei aia m-au vazut suparat si mau intrebat ce am si le-am povestit si aia mi-au zis ia da ma numarul ei eu il stersem si s-a uitat la mesaje si ii luat oricum la cat de suparat eram nici nu mia mai ars la cate mi-a facut atentie eu niciodata nu ridicasem mana asupra ei si nici macar sa o injur intotdeauna m-am comportat frumos cu ea vad ca m-a luat de prost .Asa si aia a sunat-o a inceput sa o injure sa ii zica vrute si nevrute si ei si lu tacso sa numai zic ca ea nu a vrut sa faca revelionu cu mine cu toate ca aveam 2 luni impreuna a preferat sa il faca cu ai ei nu cu mine pe motiv ca e ziua lu tacso ca era sf vasile.Bun aia nu au recunoscut ca e de la mine .Eu in naivitatea mea ca ajunsesem sa o iubesc am cautato dupa intamplarea asta mi-a raspuns tacso care nesimtitu m-a facut jigodie si masa care vezi doamne mi-a zis ca cu mine nu o so mai lase niciodata sa se impace.Apoi iar nu stiu ce a fost in mintea mea am cautato si iar am inceput sa reiau legatura cu ea.Au fost 2 tentative sa ma impac multi mi-au zis sunt prost rau si au dreptate .Asa si cum spuneam prima oara m-am dus si eu cu un cadou si cu un buchet mare de trandafiri vine la mine in masina sta 5 min ca era la scoala mai avea statea la ultima ora si apoi primesc mesaj ca trandafiri aia nu avea culoare vie erau putin mai inchisi intr-adevar era putin mai uscati dar gestu conta pana la urma ca ii mai luasem si un cadou putea sa mi-l ia pe ala nu a vrut a plecat nici nu sa mai suit in masina si m-a lasat ca un prost trebuia sa o calc pe cap altu asa ar fi facut.Apoi ieri ma duc la ea imi spune ca ma astepta o iau de la scoala asta e a doua tentativa de impacare si m-am dus cu cadou si o cutie de bomboane ca vezi ca mi-a zis ca ce ii aduc bun si m-am gandit ca poate se va impaca cu mine eu bun si prost ca de obicei ca asa sunt recunosc multi mi-a zis bah prostule te-ai umilit in ultimu hal pentru asta nu merita nici scuipatu sa il dai pe ea .Ajung ii dau cadou incerc sa o sarut si ce credeti nu ma lasa imi spune nu ca nu intelege, si ca vrea amici sa fim cand am auzit i-am zis tu nu realizezi ca te iubesc ca numai veneam dk eram vreun hot care nu tinea la tine ea ca nu ma intereseaza decat amici daca vrei ca asa ne intelegem mai bine si eu i-am zis dk stiam nici numai veneam de nervi va dati seama.Si ma ia ca sa o sun cand ajung acasa ca mai vorbim la telefon dar nesimtita mi-a luat cadou si a plecat nici de pupat nu ma pupat si imi mai spune sa o sun cand ajung acasa ca sa mai vorbim va dati seama ca m-am suparat rau de tot ca ea imi spunea ca vezi doamne eu am considerato jucaria mea mai avea si tupeu cred ca e invers.Ajung acasa si eu inca o data de prost ce sunt ce credeti ca fac o sun si surpriza nu a mai raspuns apoi i-am trimis un sms in care i-am zis ce merita .Am realizat ca nu m-a iubit niciodata,am realizat ca dk ma iubea cu adevarat nu isi asculta parintii ,dk ma iubea cum zicea treceam la pasu urmator.Am realizat ca m-a mintit de la inceput am mai realizat ca degeaba am incercat sa ii arat ca o iubesc ca nu am cu cine ca ea nu m-a iubit si-a batut jog de sentimentele mele,am relizat ca pana la urma avea dreptate prietenii mei si ca aia nu vorbeau prostii doar erau mai mari ca mine si mi-au zis asta e o tarfa.Si-o trage cu altii si pe tine de tine de paravan.Asta e povestea relatiei mele am incercat sa o scurtez pe cat posibil credetiva era mult mai mut de zis pot sa zic ca nu mai intereseaza nu o voi mai cauta chiar daca ma doare sufeltu nu m-a meritat doar si-a batut jog dar se va intoarce rosta si ea va pati la fel a patit odata cu fostul ca ala va spun eu decat se culca cu ea si cand sa dlictisit i-a dat papuci va vedea ea cand va da de unu care o va calca pe cap o sa se culce cu ea si va face ce vrea din ea sincer merita nu ma mai intereseaza asa sa pateasca ca si-a batut joc de sentimentele mele.

Răspuns Câştigător
| Foartesecret a răspuns:

Uratstraight face chiar foarte urat. a fost greseala ta ca te-ai indragstit repede de a.Deci crede-ma ca 3 luni de relatie nu e foarte mult. Puteai sa ajungi s-o cunosti mai bine.Nu sunt de acord cu ceva gen agresiune fata de o fata. dar pe asta chiar trebuie s-o calci in picioare.Hai revino-ti esti baiat tanar ai toata viata in fata nu iti fa griji pana vei gasi femeia cu care vei ramane vei mai suferi din cauza fetelor! Bafta multa si pune-te pe picioare:*

3 răspunsuri:
| VladdNaruto a răspuns:

Intresant... foarte mare povestea

| Marius_Adrian_Ionescu_1990 a răspuns:

Sincer? am patit-o mult mai rau! si tot relatie la distanta (60km)! Parerea mea cauta ceva din orasul tau sau chiar din cartier si vei vedea k in maxim 3 zile afli totul despre ea si nu mai ai probleme! Relatiile la distanta sunt imprevizibile si dureroase! Nu mai crede in inocenta(pisica blanda zgarie rau)

| sjustice27 a răspuns:

Prietene ma uimit povestea ta...
dar ce sa fc unele fete sunt facute sa fie respectate iar altele sunt doar niste carpe pe interes...