| cristian_2087 a întrebat:

Am si eu cea mai comica intrebare:Cum poti indrepta un penins stramb? laughing (astept raspunsuri seriose) FUNDAwinking

9 răspunsuri:
| LeuTz a răspuns:

Sa fii multumit ca ai penisul stramb ca atunci cand o bagi se freaca mai tare de peretii ei si in consecinta se excita mai tare.Fii multumit cu ce ai

| VadTot a răspuns:

Introtucandul intr un Vagin Drept?!laughing)))

| Ovilacul a răspuns:

Daca e curbat in sus e perfect, dai direct in punctul G. happy

| yuhuu a răspuns:

Sa faci laba inverswinking!

| cLaudioasa a răspuns:

"diazbucuresti " esti tare rolling on the floor)))))))

| diazbucuresti a răspuns:

Solutie happy si vb serios happy incearca sa faci laba cu cealalta mana... de cele mai multe ori se stramba de la labutza happy deci incearca sa faci laba cu cealalta mana si cand simti ca iese glonutzisoru happy tine.l drept pe nenorocit happy daca nu incearca niste aparate de indreptat dar te costa happy cauta pe google happy indreptarea penisului.

| nebunu_5532 a răspuns:

Pai ar fi doua solutii. Prima solutie ar fi sa-l scoli si sa-l bagi sub doua scinduri si sa bati cu ciocanul pina se indreapta. Cea de-a doua solutie este putin mai dureroasa si trebuie sa iti rupi penisul dupa care sa-l asezi tu la loc cum vrei si sa-l bagi in ghips.rolling on the floor)))))

| Stein a răspuns:

Indreapta.l cu placahee hee

| bebe2020 a răspuns:

Frate e chiar o intrebare aiurea nu ai cum sa-l indrepti el sta stramb adica inclinat in sus si curbat daca este in alta pozitie atunci mergi la medic.Astept funda