| Adrian_Oprea_1972 a întrebat:

Am și eu întrebare, oare o femeie poate sta cu un bărbat numai pentru limbi sau se mai duce și cu alt bărbat pentru cuc?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cand ai cucul mult prea mic, nu este exclus ca ea sa se intalneasca si cu... Salam, pentru a-i oferi ceva mai lung decat un monoton cu-cu. big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e dusă cu pluta poate sta un yimp, dar din greșeală mai poate scăpa și una la gaură.

| Sofer a răspuns:

Daca ii place viata de duce sa simta dragonul in ea.

| Goete a răspuns:

Nu inteleg de ce iti faci probleme. In primul rand daca e perechea ta, probabil nu e doar pentru cuc. Adica intr-o relatie nu numai cucul conteaza.
Dar e normal sa vrea un cuc - e un lucru natural nu? Si sincer vorbind eu personal nu as ezita sa ii ofer posibilitatea, cu un sex in trei de exemplu, unde perechea nu se rupe vi doar accepta "un complement". Bineinteles trebuie sa poti accepta asta si - iubind-o - sa iti fie clar ca e perechea ta si faceti asta pentru a-i oferi placere si firele care o leaga de tine nu tin doar de cuc.
Bafta

| Crackman a răspuns:

Logic ca asa face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca se duce
Ele se duc si daca le... Darmite daca nu le...

| Paul754880338 a răspuns:

Intrebarea ar fi mai interesanta daca ne-ai prezenta si contextul. Asa scoasa din context, pare ca reduce femeia ( si chiar pare sa generalizeze asta ) la o preferinta sexuala sau mai mult, un obiect sexual. Dupa parerea mea, asta inseamna o insuficienta cunoastere a femei si putina superficialitate.
Putem atunci cataloga si pune eticheta si pe femeia vegetariana care pofteste la o friptura, si pe barbatul alcoolic care mai bea si apa din cand in cand si, de ce nu, pe sedentarii care mai alearga ocazional dupa autobuz... dar astea toate nu sunt deloc relevante si nici folositoare.

Răspuns utilizator avertizat