| Anonim15234 a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat.Bun va povestesc de la inceput pana la sfarsit.Imi place de o fata de 5 luni,a aflat si ea imi spunea te iubesc dar noi nu am fost impreuna deoarece (relatia cu tatal ei era una proasta si se simtea prost in preajma baietilor), bun am avut prima cearta in decembrie si era suparata, am cerut un sfat prietenei sale, da stiu! Nu trebuia, desigur nu am rezolvat nimic.Acum vine partea interesanta.Prietena ei se dadea la mine si chiar era enervanta(cred ca era un joc de al lor), si am zis sa ma lase odata "te-as fi facut de iubita daca nu o cunosteam pe fata de care eram indragosit" aceasta a aflat, desigur ca s-a suparat si a zis ca nu mai vrea sa auda de mine, nu mai vrea sa fie cu mine. Dupa un timp a zis ca regreta ce a zis si ca a fost doar la nervi si ca avea probleme de familie.Trecem la ultima cearta unde si eu sunt confuz, m-am certat cu ea si am ajuns la un punct unde imi reprosa (du-te si vb cu "prietena mea" "ti se pare normal sa ii ceri un sfat si dupa sa ii zici ca ai fi facut-o de gagica"?) a avut ceva probleme de familie (un membru de familie implicant in accident de masina, probleme in familie si personale) si mi-a spus ca nu mai vrea sa fim impreuna...Stau si ma gandesc sa ii las o pauza de cateva zile fara sa o bag in seama? Eu eram cel care o baga in seama dupa fiecare cearta, banuiesc ca este suparata si acum cand apele sunt agitate nu rezolv nimic..Si credeti ca de la probleme a reactionat asa?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ai fost mega nesimtit cu ce-ai zis, are toate motivele sa fie suparata

| 90210 a răspuns:

Mi se pare cea mai mare idiotenie ca ai spus ca ai fi facut-o pe aia de gagica. Nici eu nu te-as mai fi bagat in seama. Daca tot ai fi facut-o pe aia de gagica atunci sa te duci la ea.