| DaniM24 a întrebat:

Am si eu o curiozitate, imi place de o fata, iar ei nu ii place de mine, dar problema e ca umblu dupa ea de vreo 10-11luni, nu vreau sa radeti sau ceva, dar intr-o perioada scurta mi-au disparut sentimentele pentru ea, iar cand ne-am revazut au reaparut stie careva daca are ea ceva special sau is doar eu dobitoc?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Problema este că tu nu accepți faptul că ea nu te vrea.
Nu m-am referit neapărat la forme. Atracția fizică indică faptul că esti atras de cineva.
Poate îti plac ochii ei. Si aia ar reprezenta o atractie fizică.

10 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

N-are rost să "umbli" după ea, din moment ce susții că ea nu te place.
Ce simți tu este doar o atracție fizică.

| VI3 a răspuns (pentru Ofiintă):

Foarte adevărat

| DaniM24 explică (pentru Ofiintă):

Faza e ca eu nu ma uit la forme... asta e problema

| VI3 a răspuns (pentru DaniM24):

Atracția fizică este ceva instinctiv, nu este nevoie să te uiți la formele ei.

| Ofiintă a răspuns (pentru DaniM24):

Problema este că tu nu accepți faptul că ea nu te vrea.
Nu m-am referit neapărat la forme. Atracția fizică indică faptul că esti atras de cineva.
Poate îti plac ochii ei. Si aia ar reprezenta o atractie fizică.

| cristimihailov a răspuns:

Ma tem ca e a doua

| Werrich a răspuns:

Eu consider ca este obsesie, nu are nimic special, are 2 maini, 2 picioare, face la baie ce faci si tu.

| alexalx1234 a răspuns:

Renunță la ea că fetele știu doar să profite. Ocupă-ți timpul cu altceva.

| VI3 a răspuns (pentru alexalx1234):

De fiecare dată spui asta, dar ce ți- au făcut femeile atât de rău. Dacă o femeie nu te place, nu o poți face femeie ușoară.

| alexalx1234 a răspuns (pentru VI3):

Am dat doar de tâmpite. Peste tot dau. Au doar fițe și figuri în cap dar nu se uită nici măcar un moment la ele. Toate vor doar cocalari și bani, dar ele nici cu fizicul nu impresionează

| VI3 a răspuns:

Salut!
Este atracție fizică și neîndeplinirea dorinței sexuale.
Nu prea ai ce face dacă ea nu se simte atrasă de tine, nu o poți obliga.
Baftă!