| gicuu1997 a întrebat:

asa, mai caraghioasa. Ce va fi daca merg prin holul scolii, văd o colega, si o sarut, așa, rapid big grinbig grin, sau dimineata de ex. mm?

Răspuns Câştigător
| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

Moamaa` ce romantic` tongue

nu stiam ca mai exista tipi de genu` asta:X

sunt sigura ca fata respectiva ar fi flatata kiss

5 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Iti primesti o palma si un numar de telefon si vreo alte 20 de admiratoare absolut ofensate ca un nesimtit ca tine s-a irosit pe alta si nu pe ele laughing

| Barblaster a răspuns:

Te mai saruta ia o data, asa, incet, sau diseara de ex, hmm?

| irina_5692 a răspuns:

Pai fata ori te va saruta si ea pe tine apoi! Ori iti va da o palma! Hmm depinde si de caracterul fetei! si de asepectul celui care o ia prin surprindere! Nu cred ca o fata intreaga la mine ar indrazni sa palmuiasca un fat frumos laughing)) mai degraba ar rosi iar apoi ar fugi happy

| Casandra a răspuns:

Poate iti va trage o palma, dar nu va uita momentul si se va gandi mereu la tine, poate chiar se va indragosti de tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi poate te trezesti cu o palma peste fatalaughing