| amalia237 a întrebat:

Am si eu o întrebare. Cum as putea sa incep sa fac s3x cu cineva? Adica, continuarea e simpla dar zic de începutul începutului. Cum sa duc persoana pe pat incat sa fie comfortabila sau idk? Va rog sa răspundeți.

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Aplici metoda ''ca la Vaslui'' laughing

| Cineva797406016386 a răspuns:

Ziua nu o să ai prea multe șanse dar seara o să ai șanse să o/îl convingi să facă sex cu tine dacă ești față îi d-ai semne că vrei să faci sex cu el prin atingeri scurte, dar fine îmbrățișări scurte poate săruturi scurte etc, dacă ești băiat vorbești despre ce simți pentru ea în timp ce o atingi pe partenera ta încet și fin în zonele intime și după un timp începeți să vă sărutați cu pasiune și tu o atingi pe tot corpul și restul vine de la sine dacă nu te blochezi fizic sau emoțional (cred)

| Violleta2022 a răspuns:

Daca-i baiat destept, este suficient sa-l inviti la tine in dormitor si sa inchizi usa, ca restul va stii el ce sa faca.

| Sofer a răspuns:

Dacă ești fata nu ar fi greu sa îl aduci în pat pe băiat.