| Mada1616 a întrebat:

Am și eu o întrebare, cum pot să îmi ascund gelozia? Am arătat gelozia și mă doare sufletul. Prietenul meu îmi dă motive de gelozie ce pot să fac?

Răspuns Câştigător
| Hollyg a răspuns:

"Nu este anormal" am mancat un a?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce motive iti dă? Cred ca esti prea posesivă. Il vrei doar pentru tine.

| Pantagruel a răspuns:

Se pare ca tu ai picat in plasa dragostei, el mai putin. Cauta pe cineva care te respecta, daca nu te asculta cand vorbesti cu el.

| Hollyg a răspuns:

Sa vorbești cu el sa nu mai facă intenționat anumite lucruri. Daca tot continua, înseamnă ca le face pentru ca își hrănește egoul cu lucrurile astea. Ca sa fiu mai explicita, ii place cand te vede disperata dupa el.

| Mada1616 explică (pentru Hollyg):

Mulțumesc mult! Când se uita după altele când e cu mine pe strada sau oriunde ar fi. ce pot face ca ma doare sufletul și i-am spus de câteva ori dar nici un rezultat mai bine țin în mine.

| Hollyg a răspuns (pentru Mada1616):

Nu este normal ca se uita dupa alte fete, este nepoliticos sa se uite de fata cu tine. Asta înseamnă ca nu prea are respect fata de tine. Cat despre faptul ca se uita, e normal. Si tu te uiti fără sa-ti dai seama probabil, sau chiar daca nu te uiti cu vreo intenție anume. Daca nu încetează, ar fi mai bine sa renunți înainte de a te transforma intr-o persoana toxica.

| Mada1616 explică (pentru Hollyg):

Mulțumesc mult!

| Hollyg a răspuns (pentru Hollyg):

"Nu este anormal" am mancat un a?