| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o întrebare: dacă acum 3 zile am făcut s*x cu iubita mea și din greșeală m-am terminat în ea și ieri i-a venit menstruația asta înseamnă că mai este însărcinată sau nu?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Da, nu poate sa fie gravida.

7 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

Nu avem de unde ști precis.
Mai bine vă protejați, și nu doar pentru o sarcină nedorită.

| Hacuna12 a răspuns (pentru Anuket):

Ne protejam doar ca am vrut sa incercam și noi fara sa vedem cum e și de aia întreb

| Wr3nch a răspuns (pentru Hacuna12):

Merge la ginecolog, ia anticonceptionale, putetu sa o faceti fara cauciuc cat vrea sufeltul vostru. Cat priveste aialalta, test de sarcina in 2 saptamani si aflati.

| Hacuna12 a răspuns (pentru Wr3nch):

Nai înțeles. Eu m-am referit la, ca acum 4 zile am făcut sex si ieri i-a venit menstruația și dacă poate sa rămână însărcinată sau nu

| Anuket a răspuns (pentru Hacuna12):

Sunt atâtea contraceptive, dar nu, să fie totul autentic.
Acum mai așteptați până vedeți rezultatul testului.

| Anonimu7041 a răspuns:

Ideea este ca atunci cand are menstruatie deja se PIERDE posibilitatea de a mai ramane insarcinata, deci, teoretic, NU ar trebui sa poata ramane.

| Hacuna12 a răspuns (pentru Anonimu7041):

Pai da dar acum 3 zile am făcut sex cu ea și m-am terminat în ea din greșeală și a 2-a zi abia o început sa o doară burta de la menstruație și a 3-a zi o început mai tare menstruația și în astea 2 zile avea timp sa se dezvolte sarcina cred nu știu de aia întreb. Dacă poate rămâne însărcinată dacă acum 4 zile m-am terminat în ea si ieri i-a venit menstruația