| anonim_4396 a întrebat:

de ce atunci cand trebuie sa ma intalnesc cu o fata de pe internet am emotii multe? si apoi am emotii cand vorbesc cu ea la telefon si uneori ma blochez, pe facebook e ok cand vorbesc cu ea si prin mesaje insa la telefon nu prea imi vine sa zic nimic.

Răspuns Câştigător
| CheLoo23 a răspuns:

E ceva firesc intri in categoria acei tineri Timizi inseamna ca ai inima buna incearca dai la o parte aceste emoti pentru ca nu toate fetele sunt la fel de "bune la suflet" vei intalni fel de fel de fete happy incearca sa deschizi ochi mai devreme decat trebuie...bye

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Buna,pentru ca nu sti ce se va intampla, i va place de tine sau de ea,posibil te intrebi cum sai vorbesc despre ce,unde sa o duc intelegeti e frica asta creaza emotiile tale dar in timp vei vedea ca vor disparea si ele in timp,nu prea ok sa te blochezi pe facebook adica sunt niste litere,sau la telefon,inteleg ca fata in fata e ceva emotional dar la tel nu stiu,incerca sa vb cu mai multe fete la tel sa acumulezi experiente, si grija cum te comporti cu ea cand te intarnesti cu ea sa stii ca nu poti obliga pe cineva sa te placa, sa ai grija cum i vorbesti mereu o privesti in ochii nu te uiti dupa altele,fetele tinere sunt inebunite dupa fizic desi nu recunosc asta le place, dar desigur nu-i drama nu te place mergi mai departe, faza cu seductia in mare parte e mit poti citi cat vrei fizicul nu il scimbi iar personalitatea o descoperi in timp, sa te imbraci decent sa o inviti undeva in oras sa i faci un cadou lor le place asta si vezi e ok, daca nu merge asta e, ce varsta ai?

| schmoll a răspuns:

Pentru ca ti greu, ti frica ca poate are o personalitate diferita, poate e diferita fata de facebook, eu m-am intalnit in clasa a 10 cu o fata de pe internet din orase diferite,tremuram,ma facusem rosu,atunci am facut niste glume,i-am zis ca am emotii,i-a m-a luat in brate, iti trebuie un subiect de vorba, va trebuie pasiuni comune, vorbind mai mult o sa scapi de temerile astea, bafta

| Batmanuel a răspuns:

Am 24 de ani, fizic arat minunat, dar stau prost pe partea de conversatie, fata in fata m-am mai obisnuit dar la telefon nu prea am subiecte de discutie de aici si ultimele 2 fete relatia a fost un dezastru

| VreauMiere a răspuns (pentru Batmanuel):

Misto bicepsul big grin