| sylar2007 a întrebat:

Am si eu o intrebare.de ce cand barbatul inseala e porc si afemeiat si cand femeia inseala e vina barbatului pentru ca nu i-a dat ce avea nevoie?

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Haide ma... ia zi? femeile se scot cu asta ca barbatii nu le dau ce au dorit(ca multe femei sunt mai bune, mda). insa cand barbatul incearca sa-i faca pe plac si ce vrea ea dar ea il inseala pe la spate? pentru ca am fost si eu inselat. cel mai frumos compliment care il pot spune este "curva" asta sunt ele cele care inseala. si daca tot sunt atat de perfecte femeile, de ce nu ii spune ca nu il mai vrea pur si simplu? sau de ce nu le ne dau de inteles ca nu ne mai vor? pentru ca inselatul este cel mai usor. femeia este la fel de curva ca si viata. asa ca asta este o prostie. femeia de cand e pe pamant a fost intotdeauna scuzata rdicata in slavi si pentru ea se cade la pamant. insa cand e vb despre asa ceva... hai nu zau.barbatul e porc is femeia vaca. eu pe fosta a trebuit sa ma bag in ea si sa ma cert si sa ridic tonul casa imi spuna tot adevarul ca nu ma vrea din motivul cu tare ca a fost pe interes ca a vrut pe altu si etc. adica ca sa nu ne mai inselati trebuie sa va batem? pai in cazul asta sunt mai bine singur si ma duc cu cate o curva cand mi se deschide pofta. se spune ca barbatii sunt cei care cedeaza cei mai multi care cedeaza la sex. serios? sa nu spun ca femeile sunt cu un numar mai mare decat barbatii dupa topurile specialistilor.

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

laughing Nu m-am gandit niciodata ca femeia inseala pentru ca barbatul nu ii da ce isi doreste. Poate pentru ca nici nu este asa.winking

| Liquify a răspuns:

Nu prea cred ca femeile inseala din vina barbatului. Sunt femeie. Da, barbatii care inseala is porci, dar si femeia care inseala e scroafawinking.

| Butterfly0 a răspuns:

De fapt ii invers

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Nu cred ca e vina barbatului... Femeia poate s-a plictisit de 'el'