| LoveGReyson a întrebat:

Am si eu o intrebare! Imi place de cineva o sa ma intalnesc cu el saptamana viitoare ca deocamdata nu sunt eu acasa si o prietena vrea sa ne faca lipeala.Stiu sigur ca el ma place si eu il plac, dar cand e vorba de sarut mor de frica! Nu cer sfaturi cum a sarut pentru ca stiu ca asta vine de la sine vreau doar sa intreb sa ma sarut cu el intr-un loc mai retras departe de prieteni? si e mai bine sa incep cu un sarut pe buze si dupa cu unul french? ca mie mi-ar placea direct cu unul french!

P. S.: Ar fi prima mea relatie si vreau sa fiu instruita complet!laughing

2 răspunsuri:
| TwiT3R a răspuns:

Stai calma...doar gandul ca vrei sa il saruti iti provoaca acea "frica" dar lasate cuprinsa de val si vei vedea ca totul o sa fie bine happy si cat despre locatia unde sa faci asta pai nu stiu se poate oriunde oricum cand o sa te lasi dusa de val si o sa-l saruti te asigur ca nu va mai conta locatia laughing aaa si parerea mea ar fi sa fie unul pe buze asa ar fi cel mai bine pentru cel french la inceput de relatie nu e bine(ii dai tipului nu stiu ce idee ca vrei altceva ma rog intelegi tu ce vreau sa spun adica cine stie cum gandeste tipul ala) si ca sa nu mai zic ca acel sarut french ar fi "nevoie" de el ca sa zic asa intr-un timp cand relatia voastra e mai inaintatawinking
bafta happy
P.S. cati ani ca m-ai facut curios cand ai spus ca e prima ta relatie laughing?

| Roby_3413 a răspuns:

Parerea mea e ca da. ar fi mai ok sa fiti singuri cand va sarutati prima dta. sa fie atmosfera mai romantica. nu trebuie neaparat sa incepi cu "un sarut pe buze" cum zici tu...winking merge direct french laughing parerea meatongue