| NoMoreTimeForLove a întrebat:

imi place foarte mult de o fata de la mine sin clasa si nu stiu cum sa i spun ca imi place de ia pentru ca imi este rusine si teama de a nu ma respinge... vreau si eu un raspuns.

Răspuns Câştigător
| Yng a răspuns:

Nu este bine sa astepti la nesfarsit dupa o fata doar pentru ca nu sti sigur daca te place. ia-ti inima`n dinti si daca nu reusesti sa o intrebi macar trimite`i un biletel sau un mesaj. fa tu primul pas. nu ai nimic de pierdut. daca te va refuza... asta e... gandeste pozitiv nu e singura fata de pe pamant. vei mai intalni in viata o gramada de fete probabil si mai bune si frumoase decat ea. Bafta! Iti tin pumnii! happy
(funda?batting eyelashes )

3 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Buna.
De obicei baietii fac primul pas.Pentru inceput afla daca te place. Pune o fata\un baiat apropiat\a ei sa o intrebe ce parere are ea despre tine sau daca te place. Daca fata\baiatul pe care l-ai pus\ai pus-o spune ca nu atunci e clar ca nu mai ai sanse, dar daca spune ca da, atunci fa tu primul pas si nu astepta sa se faca tarziu.Succes!
Bye!

| EnjoiProSkater a răspuns:

Ii urasc pe aia cu greseli gramaticale din clasa ma

| PustoaickaAna a răspuns:

Buna. mai bine spune-i in fata decat sa afle de la altcineva. daca nu risti nu castigi.winking