| eudemonica a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudata...de ce credeti ca acest "markelynio" da majoritatea raspunsurilor la misto? x(

17 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

De plictiseala, probabil.

| Derye a răspuns:

Vad ca a vazut si el intrebarea asta rolling on the floor

| NickiMinaj a răspuns:

Pentru ca e mistocar, in principiu.

| nobody_9468 a răspuns:

Probabil e prea frustratwinking. De fapt...sunt sigura ca e frustrat!

Bafta.

| Narfundo a răspuns:

Daca-i seflaughing

| Sara2 a răspuns:

Draie cum ti-ai dat seama? cumva M3nt@l e el? oricum e un bou markelynio

| Pedala a răspuns:

Raspunsul la aceasta intrebare este mai dificil de aflat decat iti poti inchipui. Nu ai de unde sa stii prin ce drame peronale trece acest nefericit suflet. Poate acesta este modul lui de a face fata durerii, singuratatii si nefericirii sale profunde. Imi este greu sa iti spun exact de ce acest biet markelynio face aceste gesturi nedemne. Stand ore sa inteleg problemele acestui baiat, o alta intrebare a luat fiinta in nelimitatul meu centru de meditatie. Esti proasta?

| adi4ever a răspuns:

Scuza-l e frustrat, are puta mica si ii virginwhistling

| Anileda a răspuns:

Ca nu are ce face.

| ladygaga a răspuns:

Sufera de prea multa prostie.

| SlowLikeSnow a răspuns:

Un terminat care nu are ocupatie...

| cazzo a răspuns:

Pentru ca e un ratat care nu are o poza cu el probabil e un urat care nu iese din casabig grin

| Peto a răspuns:

De tampit de ce oare se crede ca are dreptu sa `si bata joc de problemele altora in loc sa isi vada de viata lui si un obsedat dupa funditeeElaughing la fiecare raspuns scrie la sfarsit : fundita?big grin oh go on. da-mi pace cu asa oameni nu ai ce sa le faci atat pot. insa nu trebuie sai luam in seama happy si mental poate ii sefu tauwinking nu a tuturor care suntem peste nivelu lui :*

| sufletranit_5626 a răspuns:

Din prostie geneticalaughing sincer e cel mai imputzi_t utilizator si pe deasupra si analfabetlaughing)

| Bucuriedeculori a răspuns:

Pentru ca lui ii place sa dea raspunsuri la misto si ii plac glumele lui
gen : Ce'mi plac glumele melesmug
b-)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi place să fie un "troll" pe forum. Să nu pui totul la suflet happy
Trebuie să te aştepţi la orice tip de feedback atunci când postezi ceva pe internet!