| NoName27 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti big grin cum va plac fetele? slabe sau putin mai plinute, cat sa li se vada formele? cand zic plinute nu ma refer la grase big grin

Răspuns Câştigător
| AndreiC a răspuns:

Acuma majoritatea oamenilor ar vrea standardul actual: slaba si cu forme. Ceea ce biologic, fara "modificari", e extrem de rar ca, deh, si sanii sunt tesut adipos.Fiecare secol a dictat un ideal de frumusete functie de nevoile din perioada respectiva. Se purtau fetele plinute, semn al fertilitatii si al puterii de munca. Acum munca fizica si capacitatea de a face copii mai ceva ca un iepure nu se mai cauta.

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Te anunt eu ca le plac alea slabe.

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian1997 a răspuns:

Femeia trebuie sa fie cat mai slaba, nu mi plac deloc fetele grase.big grin

| NoName27 explică:

Exact asa zic si eu, nu prea gasesti fete slabe si cu forme big grin deci hotarati-va laughing ori slabe ori cu forme

| NoName27 explică:

Glumesti, nu?straight face pe o fata ca asta parca ti-e frica si sa o iei in brate, sa nu cumva sa i se rupa vreun os laughing

| NoName27 explică:

De acord, dar ca sa ajungi sa o iubesti trebuie sa ajungi sa intri in vorba cu ea si ca sa intri in vorba cu ea trebuie sa fii atras si de aspectul fizic, nu? happy

| Tinkerbell_2418 a răspuns:

Fratelui meu ii plac cele slabe dar sa li sa vada formlele

| Gilgalad a răspuns:

Fetele nu trebuie sa fie nici niste "scobitori" dar niste supraponderale.Depinde ce varsta are fata respectiva. Daca este peste 13-14 ani ar cam trebuii sa i se vada "formele"dar sa aiba si un pic de muschi ca altfel baietii se uita doar la "forme".

| LowLowLowLow a răspuns:

Mie imi plac mai tunnate laughing

| Alex_7177 a răspuns:

Nici sa fie cat casa dar nici cat un batz potrivitita deci slabutza.