| Just4Joker75 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru Fete? ce parere aveti despre sexul oral? ati face sex oral cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| andraelena1234567890 a răspuns:

Dece nu? Daca noi fetele primim ceea ce vrem. de ce sa nu primeasca si baietii ceea ce vor? dar unii baieii sun egoisti... si cer din ce in ce mai mult!
Mai rarut ca ii mai dragut!
Prima data pare scaros si etc, dar dupa aia ai sa ceri tu ca sa ii faci sex oral!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Consider ca atata timp cat este vorba despre o relatie serioasa, cei doi se iubesc si se respecta reciproc, este permis orice.
Despre celelelalte cazuri nu cred ca are rost sa-mi dau cu parerea, fiecare cu ce-i place.

| Abysss a răspuns:

E o chestie absolut normala. Nu vad nimic rau in a face sex oral baiatului ( daca este iubitul tau ). Face atat fata fericita ca ofera placere dar si baiatul. A, placerea trebuia oferita si fetei nu sa primiti doar voi(y)