| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare si va rog sa imi raspundeti.Imi place de un baiat din clasa cu mine si cred ca si el pe place da cum imi dau seama? Si daca e sa iasa ceva ne am potrivi? Ca zodii eu sunt sagetator si el leu.

3 răspunsuri:
| cioko19 a răspuns:

Buna!
Cel mai simplu lucru este sa mai mergeti din cand in cand afara, mai povestiti, mai faceti una alta si pe urma iti dai tu seama din fapte.
Te potrivesti cu el dupa personalitate, felul de a gandii, nu dupa zodiiwinking

Răspuns utilizator avertizat
| olimpiaherra a răspuns:

Am un site de unde sa te prinzi daca te place dar am inteles ca e interzisa publicitatea pe site, imi asum riscul, pe siteul www.noifetele.ro vei gasi raspunsul la categoria dragoste&sex