| ZapacitDeMic a întrebat:

va rog, raspunde doar cine se pricepe.
Ieri am facut sex protejat cu o fata, iar azi am observat ca mi-au aparut niste bubite mici si rosii pe capul penisului, nu ma mananca, nu ma doare, nu ma ustura, dar totusi as vrea sa stiu despre ce e vb...?

P.S Cei care fac misto vorbesc singuri, astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| OGabytzzaO a răspuns:

Probabil ca te`ai iritat de la prezervativ.Inainte ai mai folosit prezervativul si ti s`a intamplat asa? Daca nu asta inseamna ca te`ai iritat
FUNDITA?big grin

| ZapacitDeMic explică (pentru OGabytzzaO):

Si daca schimb tipul prezervativului se poate sa nu ma mai irit? Ca ar fi destul de nasol sa fiu alergic la prezervative :l

6 răspunsuri:
| LookBehinD a răspuns:

Imi pare rau. Ai sida.

Răspuns utilizator avertizat
| ZapacitDeMic explică:

De fapt am uitat sa mentionez faptul ca a fost prima oara cand am facut-o, imi recomandati sa schimb marca de prezervative, sau toate au cam acelasi tip de lubrifiant pe ele?

| devylgyrl a răspuns:

Poate esti cumva alergic la lubrifiantul prezervativului.ar fi bine sa te duci la doctor.

| Grigore_Orghici_1966 a răspuns:

Boala ceie sa numeste POKO-POKO, ii rara, da nu te sparie! la doftorii din america iti face o taietura de numa 15 tenti, la nemti to parjoleste cu acid sulfuric, da mai usor ii la noi, ca oricum ti se usuca intr-un an si pica sangura gios!