| Ovidiu_MihaelasiMarius_1989 a întrebat:

Am. Si eu o nelamurire. Ciclu menstrual mi-a venit pe data 10.02. 2017. Pot fi insarcinata?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ciclul tau menstrual are constant o durata de circa 28 de zile, atunci ai putea fi in acest moment insarcinata doar in cazul in care ai intretinut contacte sexuale neprotejate finalizate de fiecare data cu ejaculare in vagin in perioada 20-25 Februarie. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca dupa data mai sus mentionata ai facut sex neprotejat in perioada fertila, este posibil sa fii gravida.

| DaCumSaNu a răspuns:

Yes,poti fi. Probabil chiar esti.