| Sn1ick3rS a întrebat:

Am si eu o problema, am auzit tot felul de raspunsuri:"iesiti singuri in parc ca-i ma romantic", treaba e ca fetei cu care vreau sa stau impreuna nu vrea sa iesim singuri deloc si vrea sa iesim in grup ca-i mai distractiv.Eu ce pot face?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La inceput accepti sa iesiti in grup de cateva ori dupa aia ii explici ca aveti nevoie si voi de intimitate fara grup ca sa vorbiti chestii mai private, daca accepta e bine daca nu atunci habar n-are cum trebuie sa se descurce intr-o relatie iar tu te duci la alta care stie cum trebuie sa se descurce in viata.

3 răspunsuri:
| BobbyTheOne a răspuns:

Greseala e a ta ca tea trecut la categoria ``prieteni`` si nu ``posibili iubiti`` laughing acum nu mai ai ce face.iesi in grup, dar nu de 10 ori...o singura data, si ia atitudine...si la 14 15 ani tot ai barbatie in tinewinking esti in grup.nu are nimic. uita te in ochii ei acorda i multa atentie si spune i de fata cu toata lumea ca data viitoare o sa iesiti doar voi 2.gen.```data viitoare trebuie sa iesim doar noi 2.ca esti mai mult decat o prietena pentru mine happy o sa vada ca iei inittiativa si poate pe moment o sa se supere, dar dupa ceva timp o sa accepte sa iasa doar cu tine.iesi o singura data in grup, dupa aceea fii indiferentwinking

| Sn1ick3rS explică:

Pai eu ma duc la alta dar tin prea mult la ea. Am nevoie de un raspuns mai complet.

| Sn1ick3rS explică:

Am zis la fel si s-a suparat si de 2 saptamani incoace nu mai vb cu mine azi a fost prima data de atunci si ai cfcrying