| Dimitrov_Liviu_1999 a întrebat:

Am si eu o problemă.
Când ma uit la filme porno ma uit la alea cu negrese și încep sa masturbez, stiu ca masturbarea e ceva normal, dar de ce la alea negre și nu la ale noastre cele albe?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Bine,nu vezi ca au murit 60 de milioane de persoane din cauze raciste, omul la origine e negru, cu toti suntem negri in suflet sa stii

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti racist man? ce importanta are asta,si mie imi plac alea din japonia,china, thailanda, sunt chiar frumoase, asta e, te atrage sexual

| Dimitrov_Liviu_1999 explică (pentru RAY):

E, nu, nu, sunt rascist, doamne ferește dar ma atrag sexual.

| RAY a răspuns (pentru Dimitrov_Liviu_1999):

Bine,nu vezi ca au murit 60 de milioane de persoane din cauze raciste, omul la origine e negru, cu toti suntem negri in suflet sa stii

| HazelEyes77 a răspuns:

De ce ar conta asa mult culoarea pielii/rasa /etnia? Te atrag punct. De ce ar fi gresit sa ai o preferinta?