| Rhanus a întrebat:

Am si eu o problema. Cand mi se ridica penisul, se face lichid d-ala preejaculator care si miroase. Ma deranjeaza foarte mult acest lichid, la fel si mirosul. Niste cai naturale de a scapa de lucrurile astea? Ofer funda.
Nu imi spuneti de doctor, daca voiam sa ma duc nu mai apelam la voi.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai cum, este ceva normal si fiziologic, inseamna ca esti sanatos

| cristimihailov a răspuns:

Exista o teorie care spune ca daca mananci lapte, branza, carne, oua pute mai rau decat daca mananci legume si fructe multe.