| Adriannumenou a întrebat:

Am si eu o problema. In timpul actului sexual penisul meu se inmoaie.(dupa un timp ). Acelasi lucru se antampla daca al scot si al tin un timp afara. Cum pot sa am penisul tot timpul actului sexual tare?

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Rareste-o putin cu sexul(sau cu masturbarea)si mie mi se intampla inainte cand o faceam in fiecare zi! incearca si un preluiu mai lung! incearca sa te gandesti la sex in timp ce o faci(sunt pers care se gandesc la alte minunatii ca sa ii tina mai mult). oricum, ideea de baza e ca tu esti satul de sex, asa ca asteapta putin mai mult intre partide.destul incat sa ti se faca si tie chef mai mult!

| Adriannumenou explică (pentru stark47):

Ce e drept stark47 fac sex ff des. O sa o las mai incet. Ms pentru sfat

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu-l mai scoate din vagin si tine-l acolo pana la finalizarea actului sexual. Un sfat de la mine este: sa nu mai faci laba inainte de a face sex cu prietena.

| Azµre a răspuns:

Viagra. Cauze pot fi multiple. Atât de natură psihologică dar și de circulație a sângelui.

| Anonymous112 a răspuns:

Salut Adrian, Iti sugerez sa iti cumperi un tub de Vimax. Ajuta la marirea penisului si ingorarea lui. Poate ai sangele din zona penisului Coagulat

| petre123 a răspuns (pentru Anonymous112):

Ce garantie am eu ca pastilele alea functioneaza? am observat ca sunt cam scumpe

| necdannec a răspuns (pentru petre123):

Nu da banii pe vimaxx
nu functioneaza

| emma15062001 a răspuns:

Sa te masturbezi doua-trei secunde in timpul actului sexual