| mona_4803 a întrebat:

Am si eu o problema, sper sa ma puteti ajuta fara glume si predici inutile.
In urma cu cateva luni(aproximatic 7 luni) fostul prieten m-a abuzat sexual dezvirginandu-ma doar.
Pe 06. ian am intretinut rel sexuala cu prietenul meu(actual) in urma acestei rel. dupa aproximativ o ora am gasit sange pe chiloti.
Nici azi nu s-a oprit si curge de parca as fi la menstruatie. Tin sa mentionez ca si data trecuta cand fostul pr m-a ABUZAT sexual mi s-a int acelasi lucru, sangerarea tinandu-ma 5 zile(ca si ciclul).
Voi ce credeti ca este, din ce cauza si ce pot face? Va rog ajutati-ma, sunt foarte speriata.sad

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este posibil sa fi avut o ruptura incompleta de himen si acum sa se fi rupt complet. Daca sangerarea dureaza mai mult de 3 zile, trebuie sa te vada un ginecolog.

4 răspunsuri:
| KriSt3n a răspuns:

OMG! ai fost abuzata? si nu ai facut nimic?:O aoleu...pai cel mai bine e sa te duci la un medic.la un ginecolog [sa fie femeie ca iti e mai usor sa vb] daca nu ai curaj sa. i spui mamei tale!winking
Sper sa nu fie ceva grav! :*

| ioana_5435 a răspuns:

Du-te la un ginecolog scumpohappy...nu mai sta! Fara rusine spune-i ce s-a intamplat.Succesc draga.

| mona_4803 explică:

Am uitat sa mentionez ca nu este pentru prima data cand ma culc cu prietenul meu...numai ca acum a fost diferit, a durat mai mult ca de obicei...
in datile trecute nu s-a intamplat asa ceva.straight face

| mona_4803 explică:

Imi cer scuze daca acest post se repeta insa am uitat sa mentinoez ceva IMPORTANT.

nu este pentru prima data cand intretin rel sexuale cu prietenul meu insa de data asta a fost diferit.
a durat mai mult.in jur de o ora si ceva...nu stiu daca are importanta ce am spus acum.
ma pot duce cu prietenul meu la ginecolog?
avem 17 ani.