| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o vecina de 32 de ani si nu stiu dar o plac simt ceva pentru ea si nu stiu cum sa-i spun daca vrea sa foe ca o mama nu stiu cand am nevoie de ceva sau orice sa o sun sau sa ma duc la ea.Va rog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Câți ani ai mă milf huntere?

| greece12 a răspuns (pentru Azµre):

13 ani are, Azμre.E a sasea oara cand posteaza intrebarea asta.De ieri.
Suta la suta nu stie ce inseamna atat de inspiratul tau "milf hunter"!laughing

| florinelo123 a răspuns (pentru greece12):

Grece daca nu vrei sa-mi dai un raspuns asta e nu team rugat.Da eu am 13 ani

| greece12 a răspuns (pentru florinelo123):

E imposibil sa-ti raspund la asa ceva!
Faptul ca vecina ta de 32 de ani ti-a trezit tie instinctele sexuale la 13 ani si nu stii cum sa te apropii de ea, nu ma indeamna deloc sa te ajut, tu nu ai nevoie de ajutor ci de o urecheala buna si-un dus inghetat!
Nu mai insista cu "problema" ta, nu exista om intreg la minte care sa se ofere sa te ajute.
Personal, iti voi raporta intrebarea oriunde o voi vedea.
Ca sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dai inainte cu tupeu! ori iti iei 2 palme peste bot de la vecina ori te bate tac'tu!

| DiazAndreea a răspuns:

Cati ani ai?

| Razvann97 a răspuns:

In primul rand cati ani ai tu? Nu-ti putem da niciun sfat daca nu stim varsta ta, decat sa-i marturisesti sentimentele tale fata de ea. Dar inca o data, cati ani ai?