| Elena12_2135 a întrebat:

Am spus baiatului pe care il plac ce simt si, din fericire, si el ma place. ok! am vorbit apoi pe mess cu el si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si eu i-am zis ca da...pana acum super, nu? dar astazi la scoala nu m-a bagat in seama, adica mi-a zis doar buna si s-a tot uitat la mine...nu stiu ce sa cred! ma place sau nu? ne-am despartit?

4 răspunsuri:
| Heath a răspuns:

Sa-mi bag piciorul. E timid si prost, incearca sa te bagi sub fusta lui.

| Eu_1327 a răspuns:

Te place si normal, eu cred ca el vrea sa il bagi tu in seama, lasa'l sa vezi ce face, nu-l baga nici tu o perioada de timp in seama sa vezi cum reactioneaza si atunci o sa-ti dai seama mai mult tongue
Succes!

| dragutzyka29 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic
eu cred ca te place desi s-a despartit de tine in seara asta pe mess nu pune la suflet
nu e ultimul baiat de pe lume

| laurash_6184 a răspuns:

Eu tind sa cred ca este foarte timid, din cele spuse de tine. Ai putina rabdare cu el, incearca tu sa il faci sa vorbeasca... daca el nu reuseste, poate are nevoie de semne si el, un imbold, asa sunt unii baieti mai neexperimentati in acest domeniu.