| nasacro a întrebat:

Am tipat la prietena mea.Nu am vrut sa fac asta niciodata.Cum sa o fac sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| Alexintunecatul a răspuns:

Fugi repede si cumpara un buchet de flori... avand in vedere ca e si 8 martie,o mica felicitare, pui acolo o declaratie de dragoste, apoi inapoi la ea in genunchi iti ceri scuze pentru ce gest urat ai facut! Succestongue

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Alexintunecatul):

In genunchi in fata unei fete? Care ar fi prostul sa se umileasca atata pentru o pi2da?rolling on the floor
Pana la declaratie sunt de acord cu tine dar dupa virgula suna complet aiurea.

| Tzutzik a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Dacă ar iubi-o ar proceda cum i-a scris Alexintunecatul,căci nu e nimic ieşit din comun sa-ţi ceri scuye de la persoana iubita, dar daca o crede precum ai scris tu atunci nu o iubeste, nu o respecta si ii este indiferent de cea ce a simtit ea! dar odata ce a pus intrebarea aici inseamna ca totusi o iubestetonguetonguetonguetongue happy

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Tzutzik):

Eu unu am sa ingenunchez in fata unei fete doar cand o sa o cer de sotie,in rest gasesc eu alte metode de impacare,nu trebuie sa ma umilesc pentru o fata pe care o iubesclaughing.Am iubit multe,iubesc una, o sa iubesc multe dar asta nu inseamna ca trebuie sa ingenunchez pentru fiecare fata in partelaughing. Daca iarta bine, daca nu inseamna ca nu l-a iubit precum zicea.

| Tzutzik a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

De a-ţí cere scuze in genunchi nu e o umilinta, dar pentru fiecare cum.depinde cu ce cuvinte el a tipat la ea si in ce mod,si daca iubesti cu adevar si daca ai o dragoste mare si pura, adevarata si inselatoare, nu ar trebui sa-ti fie rusine de a-ţi cere skuye in genunchi!

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Tzutzik):

Depinde cum.Dar consider ca a sta in genunchi e prea josnic.Eu folosesc 2 metode:flori si bomboane sau compun o muzica si ii cant la chitara acele versuri.Sau pur si simplu o astept ziua urmatoare in fata casei si o duc in parc laughing dar de stat in genunchi niciodatabig grin.Depinde de caracterul fiecaruia dar baietii sunt mai orgoliosi de fel.

| Tzutzik a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Păi da tu cînti la chitara,flori trali vali,da el poate nu cinta, poate ca-si doreshte ceva mai original, de ce nu sa-i ceara skuye odaa in genunchi? daca altceva nu stie!

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Tzutzik):

Stie dar e prea...ciudat.Iao si din perspectiva baietilor. Daca el spune la alt baiat ca a ingenuncheat in fata unei fete o sa inceapa sa rada.
Daca prietena lui spune la fete ca un baiat a facut asta pentru ea se simt invidioase si vor si ele astalaughing.
Sa stea dar nu mi se pare barbatesc asta dar vorba aia, fiecare mai lasam de la noi cateodata.

| Tzutzik a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Păi da,deacum faca ce vrea,a primit citeva sfaturi, care îi va parea mai interesant si folositor îl va folosi, daca nu a inventa el cevalaughing laughing

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Tzutzik):

Inventat/neinventat incercam sa ajutam big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Esti un idiot prietene dacă gîndești așa, fetele merită mult mai mult.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Păi tu esti un bou.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Dacă ăla este un tîmpit, normal că o să rîdă. Băietii din ziua de azi nu m ai au respect față de o fată, o consideră doar un obiect sexual, și după ce și au satisfăcut poftele animalice se descotorosesc de ea, dîîndu i un șut in fund, și umilind o.Rușine să vă fie, că vă purtați cu fetele în ultimul hal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Nu-i de mirare ca esti poponar pana-n maduva oaselor.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce tupeu aveti pe net rolling on the floor. Cred ca daca ai fi fata in fata cu mine ti-ai inghiti cu noduri ce ai zis prietene.Esti doar un lingau cu tupeu pe net.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pe langa ca esti ratat, batran si nitel prost mai esti si putin cam imbecil.Rusine sa ne fie ca ne purtam noi asa? Pai ele cum fac? Ele sunt ingeri?rolling on the floor.
Daca tu vrei sa stai dupa o pi2da si sa o freci la rece e treaba ta.Eu am altele in cap si tu nu esti in stare sa comentezi la ce zic eu ca nu ma cunosti personal.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Cred ca daca am fi fata-n fata ti-as trage gogosarii peste cap si ti-as da numai suturi in fund.

P.S. tocmai ti-ai luat bataie de la o fata.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Ce cauți mă pe TPU, de jignesti fetele? Du te si lasă ne.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Dar tu ce cauti pe TPU? Du-te si vezi-ti de familia ta daca ai si lasa calculatorul pentru copii tai.Harca batrana ce estihappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Da, dar eu nu jignesc ca tine fetele, și pe nimeni, cine te crezi tu? Vezi că mi ai vorbit foarte urît.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Copile, ai respect fata de aproapele tau, si eu ma s pune in genunci in fata ''ei'' asa ca...nu te da in figuri

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Pai tu esti unul din fraierii luati de feterolling on the floor.Nu-i problema, ramai un mogofan.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Sunt fata tarane, si comportamentul tau lasa de dorit, esti un nimic pe langa ce ar trebui sa fi.Nu toate fetele sunt cu*** mai sunt si simtite, care se respectas, dar eu am zis ca aia poate e simtita si merita, tu nu te-ai supara dk cineva ar striga la tine fara motiv poate sau cine stie de ce a strigat el.Asa ca nu te mai da in figuri ca esti un nimic, dupa cate am inteles despre tine de aici esti un copil fara dragoste in inima.Si de ar fi o javra sau cum vrei sa zici ca tu numai sa jignesti sti, na si de-ar fi tot ar trebui sa ai respect, faci rau pentru rau? cine te crezi? nici nu ma intereseaza, nu stiu dc ma bag in seama cu imorali.Peace Out!

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Sunt un copil fara dragoste in inima? In acest moment da, ai dreptate.Inainte aveam dragoste dar dintre toate relatiile toate m-au inselat.Din acest motiv consider fetele cur** si cand le vad in figuri pe strada mai mai sa le si bat.
Deasta nu mai am pic de respect pentru sexul feminin deoarece in ziua de azi de la 14 ani o ard in cluburi si in pasarica.Oi fi taran, dar adevarul e acesta spus de mine.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Tu ai probleme cu fostele, nu toate sunt asa.

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Eu,in afara de sora mea, n-am cunoscut nici o alta fata cu capul pe umeri.Am avut eu grija de educatia ei si sa nu se ia dupa altele.
Dar in capitala Romaniei mele dragi vad doar nasparlii care pun accent pe materialism.

28 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Trimite-i acest videoclip:
http://youtu.be/eqQmGHiPBpQ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste-i in soapta.

| drachenblut a răspuns:

Daca o merita *** it. daca nu apologise, buy her loads of crap and she'll love you again.