| roxx23 a întrebat:

Am trecut printr-o perioada urata.Ne-am despartit si ne-am impacat de multe ori, pana acum 2 luni cand mi-a spus ca nu ma mai iubeste. Dupa o luna a venit la mine si mi-a cerut iertare. Teoretic suntem iar impreuna, dar nu mai e ca inainte. El o sa plece in strainatate pentru 3 luni.Mai are sanse relatia noastra? Eu il iubesc enorm.

Răspuns Câştigător
| Micheline a răspuns:

Nu cred ca este cineva in masura sa iti zica daca mai e vreo sansa sau nu.Asta depinde doar de tine.Numai tu stii ce e in sufletul tau.Doar tu stii daca e mai bine cu el sau fara elhappy.

2 răspunsuri:
| Noir a răspuns:

NU prea crredsad. Daca te vroia cu adevarat nu te lasa nici macar o data.MAi sunt si alti baietzi.Va fi greu la inceput dar iti va trecewinkingwinkingwinking:*:*:*

| Ioana1984 a răspuns:

Buna, si eu am fost in situatia ta imi pare rau poate te doare ceea ce-ti zic.Stiu si te cred ca suferi si ca il iubesti dar cel mai bine uita-l.Stii de ce viata a frumoasa si nu are rost sa stai sa astepti pe nimeni, si fostul meu a plecat si ma dat uitarii.Eu sunt plecata de 7 ani din tara, mai revin acasa dar iubirea vietii mele mi-am gasit-o acolo, sunt casatorita de 5 ani.Fostul meu l-am vazut anul trecut in oras si am auzit ca si-a gasit una acolo si s-a si insurat cu ea.Noi ca femei nu trebui sa ne milojim in fata lor, a barbatilor. Ei ne pot trada noi pe ei nu, de ce oare? Relatia ta va dura doar daca el ramane si va ramane langa tine sau daca vei merge cu el in strainatate.Nu fa greseala, ridica capul ca vor fi baieti si mai buni pentru tine, fate pretuita nu astepta pe nimeni, sa te astepte iei.Bafta si succes in viata.