| Byankaa66 a întrebat:

Am uitat parola unui id`u si nu stiu cum sa o recuperez pentru ca nu`mi amintesc raspunsurile de la intrebarile alea care iti sunt puse atunci cand faci un id ( gen, artistul preferat, etc ) si atunci cand imi cere date ca zi de nastere an etc imi spune ca nu sunt aceleasi ca si cele de la id si e imposibil pentru ca stiu sigur ca alea le-am scris, cum as putea sa`mi recuperez parola poate printr`o alta metoda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti dar uite cateva sfaturi :
1. Daca nu iti mai amintesti raspunsurile de la intrebari nu mai poti face nimic pentru ca alea sunt baza ID-ului tau ca sa spun asa.
2. Ai grija pentru ca daca data de nastere nu corespunde ( ca si alte informatii de altfel ) s-ar putea ca cineva sa-ti fi aflat ID-ul, sa-ti fi schimbat parola si datele si atunci chiar ca poti uita de ID-ul ala...e pierdut, scuze sad
Pacat ca nu exista alta metoda, si eu am fost in incurcatura asta oh go on Dar treci peste, nu este ceva ff grav, fa-ti alt ID si gata happy fundita?

1 răspuns:
| Crisu a răspuns:

Nu. Nu iti amintesti parola alternativa? Daca nu, atunci imi pare rau, dar nu mai ai ce sa faci. sad