| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg care e cam gay, sunt cam 99% sigur si nu stiu cum sa ii spun ca si eu sunt gay. Idei?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Deschide si tu, spre exemplu, vorba, in legatura cu referendumul asta, destul de recent incheiat. Sau intreaba-l de parerea lui in legatura cu comunitatea LGBT. Asta, evident, dupa ce ati mai discutat si altele inainte. Nu sa te duci la el: Salut, frate, ce parere ai despre homosexuali?
Vezi tu din ceea ce iti spune daca merita sa continui. Daca se declara PRO, mai discutati si in alte zile, pana ajungi sa afli ceea ce-ti doresti pentru ca, daca e partizanul lor, nu inseamna neaparat ca e si homosexual. Daca, insa, se declara scarbit de acestia si alte chestii de genul asta, atunci mai bine iti tii gura si nu mai pomenesti niciodata nimic despre subiectul asta.
Totusi, important de mentionat: daca o sa ajungi intr-o relatie, nu neaparat cu colegul tau, insa cu altcineva, consumati-o in intimitatea voastra. Fara adoptii, fara casatorie recunoscuta in Romania, fara miting-uri scarboase si fara alte asemenea lucruri.

| corbulalbrosu a răspuns:

In timpul unor conversatii cu el, ai putea orienta discutiile de asa maniera incat sa-l intrebi ''cu totul intamplator'' care este parerea lui in privinta orientarilor sexuale existente, a caror natura este diferita de cea caracteristica/comuna in majoritatea cazurilor. Procedand asa, iti vei da seama in mod indirect care este parerea sa si posibil si orientarea sa sexuala. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Îl lași să „te prindă" când te uiți cu admirație la niște poze sexy cu băieți.
Sau îi povestești odată ce bine te simți când te masturbezi împreună cu un bun prieten. Etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga niste filme din alea deochiate cu gay. Vezi ce zice.

| gabiez2015 a răspuns:

De unde esti?

| LaierMeonte a răspuns:

Vai de mortii acestei lumi in care traim

| Abcjsjaiian a răspuns:

Il intrebi intr-o pauza daca nu are cumva nevoie la baie laughing))), de preferat inaintea orei de matematica