| ragna a întrebat:

Am un fetish "ciudat "...am o obsesie pentru picioarele fetelor..degete glezna...n-as putea iesi cu o fata cu degetele/picioarele urate..asa ca am o intrebare pentru fete;
ce parere aveti despre acest obisei? ..sa vi se linga picioarele?

22 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Ai pe naiba un fetiş!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu e ciudat, este foarte normal, si mie i mi plac. Fiecare cu plăcerea si fanteziile lui.Prietenele tale ce au zis de pasiunea asta a ta.(a noastrălaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

laughing acum nu ma mai mira avatarul tau. mereu ma intrebam de ce are un baiat asa avatar, am crezut ca e vorba de asta dar am zis ca mi se pare

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Si e gresit, sa i mi placă ce e frumos? Eu zic ca nu, voi? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cum am zis mai sus, si mie imi plac picioarele sexy dar vorba aia gusturile nu se discuta. nu sunt religios sa ma doare ce faci in dormitor cu una laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ea trebuie sa se îngrijească, pe lîngă dușul zilnic, trebuie acordată o atentie specială de către fată, si picioarelor, intrucit si acestea(picioarele) fac parte din corpul ei, si ele sunt adesea cele mai neglijate, dar si cele m ai expuse privirilor noastre, bărbatilor, pe lîngă epilare, trebuie sa fie cu pedichiura la zi, indiferent ca este iarnă sau vară, ca poartă pantofi inchisi, sau sandale cu degețelele la vedere, nici o fată nu are degetele de la picioare urite, decit daca ea nu si le ingrijeste, daca are oja veche, sărită sau nu este asortată cu restul vestimentatiei si evident a pantofului care trebuie sa fie cu un toc inalt sau platformă, in al doilea rind, sa fie atentă la călcîiele crăpate sau cu bătături, arată jalnic o astfel de femeielaughing oricit de aranjata ar fi ea in rest, coafată si machiata, asta se stie nu m ai intru in subiect, rujul sa se asorteze cu oja de la mîini, si de la picioare vara cind poartă sandale c am asta, ar fi, sa nu uite sa se parfumeze si toate sa le facă cu bun gust. Sanatate multă, dragelor.

| SkyPilot a răspuns:

Nu e chiar asa de ciudat, este destul de comun. Nici eu nu trec cu vederea o fata cu picioare frumoasewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Nu e una si aceeasi. si eu ca baiat, ma atrag multe fete care au picioare intr-adevar sexy dar pana a le linge degetele e cale lunga

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar daca nu am spus-o explicit, o fac din cand in cand si pe asta. Depinde insa de fata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Depinde daca are sau nu ciuperca la picior a? laughing

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca are ciuperci la unghii, nici nu stau de vorba cu ea happy

| ragna explică (pentru anonim_4396):

Nu vorbesc despre asemenea fete..sa fim seriosi.

cateodata ma uit mai mult la picioare decat la orice altcevalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

laughing. adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur te vei intreba de ce iti raspund doar baietii laughing, fetele nu raspund la chestii de genul. ai sa vezi in viitor. cat despre ce ai intrebat, da, pentru mine e putin ciudat dar vorba aia, gusturile nu se discuta

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspund si fetele. Vezi aici:
http://www.tpu.ro/......sesc-nici/

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Doar una. totusi e un inceput laughing. dupa avatar se vedea ca nu e una cu ganidrea "Intunecata" ca multe incuiate, deci nu ma mira ca i-ar placea asa ceva.

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Experienta mea este ca din gura multe sunt incuiate. Cand le ai in pat, opiniile se mai schimba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Sa dea domnu laughing.

| SkyPilot a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa ne dea! happy

| BeckhamRZM a răspuns:

Fain. Da' e normal, părerea mea. Adică, doar nu ieși cu una care are celulită pe picioare și mai mult, chiar o expune fără nicio jenă și mai este și bătută în cap.

| CuieMoco a răspuns:

Esti ciudat, dar ai si partea ta de dreptate. Sincer, nici eu (daca as fi baiat) nu as iesi cu o fata care are o padure pe picioare xD.