| barbieA a întrebat:

Am un nokia 5300 si nu imi merge internetul, nu primesc mesajul de la vodafone am sunat la ei de 3 ori imi trimite mesaj si imi vine pe telefon numai cel cu vei primi setarile ETC... dar setarile nu le primesc... am incercat sa le fac si manual si tot nu merge, ce poate oare sa fie? o fi telefonul de vina?

Răspuns Câştigător
| ShadeDead a răspuns:

Ehh Vodafone asta si eu am un Alcatel ot 710 si m-am chinuit o ora intreaga sa-i fac setarile pentru net. da fi atenta intra pe site la Vodafone alege marca telefonului si zi sati trimita setarile pe mail si dupa trebuie sa le faci tu manual... sper ca te-am ajutat ciao