| deyss1000 a întrebat:

Am un Nokia 6303 si de cateva zile nu mai raspunde la comenzi, tastatura se aprinde dar apas degeaba pe ea, aveti idee de la ce ar putea fii?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inchide l de tot si deschide l din nou poate isi revine...si eu am tot Nokia 6303, il am de aproape 2 ani si de vreo 2 ori mi a facut figuri si mie cand intram la galerie si ma uitam la video sau poze mai mult timp, mi se albea ecranu dar dupa cateva secunde revenea la normal

| NoUseForAName a răspuns:

Du-te cu el inapoi la agentie si spune-i problema.

| Americanlife a răspuns:

Mai curioasa chestie ce ai facut cu el ca si eu am un 6303 da aproape 4 ani da nu tin minte de asa ceva dar am schimbat softul o data

| Betika a răspuns:

Si mie mi se intampla asa la telefonul meu... du-te acolo de unde te-ai luat telefonul cu garantia ca til repara