| Mkeynes a întrebat:

Am un penis de 15 cm si 11-12 grosime
Dar problema este ca la cap unde este preputul nu are aceeasi grosime este mai mic
Si am probat o groaza de prezervative si nu vine strans acolo daca fac manevra du-te vino
Se fac urme

Răspuns Câştigător
| Gaby212 a răspuns:

Este logic. la ce se referea baiatul.TPU nu-i locul in care sa fii ironic. Daca esti frustrat mai bine stai in banca ta.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am un penis de 15 cm si 11-12 grosime "

wow, aproape că e pătrat, intri in cartea recordurilor!

| Gaby212 a răspuns (pentru sierra1):

Omul se referea la circumferinta.Patrat e capul tau.

| Mkeynes explică (pentru sierra1):

? circumferinta

| Mkeynes explică (pentru Gaby212):

laughing) mersi boss

| Gaby212 a răspuns (pentru Mkeynes):

happy

| sierra1 a răspuns (pentru Gaby212):

Ce deștept ești - scuză-mă că te jignesc. Dacă așa zice omul, așa e, cine ești tu, mă-sa, de știi mai bine?

| Gaby212 a răspuns (pentru sierra1):

Este logic. la ce se referea baiatul.TPU nu-i locul in care sa fii ironic. Daca esti frustrat mai bine stai in banca ta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca aerul este eliminat in totalitate, chiar si daca apar anumite mici incretituri, probabilitatea ca prezervativul sa se rupa este foarte mica.

| Mkeynes explică (pentru corbulalbrosu):

Si nu e mare unul de 53 mm?

| Mkeynes explică (pentru corbulalbrosu):

Daca fac manevra du-te vino prezervativul ca si cum iese afara