| ralukutza123 a întrebat:

Am un prieten din constanta, eu sunt din Bucuresti si urmeaza sa vina prima oara in Bucuresti sa ne vedem, dupa o relatie la distanta de 2 luni. In ce locuri din Bucuresti as putea sa ma duc cu el sa petrecem o zi, intr-un mediu mai intim?

Răspuns Câştigător
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

*cough* la tine acasa *cough*

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Ar fi fost util sa stim si ce varste aveti. Poti sa il duci la Muzeul Satului. De acolo vedeti si voi. Aveti parcul aproape, aveti distractii, aveti si localuri mai romantic, merge destul de bine si daca ploua. Daca sunteti ceva mai majori si mai grabiti (doua luni sunt totusi putin), la tine acasa, la un hotel...

| grab a răspuns:

Incearca turul orasului cu double-deckerul ala frumos.
apoi cumpara un restaurant undeva la mare inaltime si invita-l acolo la cina.
ar fi blocurile alea 2 metalice de la piata presei, turnul de 37 de etaje de langa promenada mall si inca.

| NumaiIdioti a răspuns:

Pai daca tu 18 iar el 30... sa te duca la primarie pentru intocmirea actelor de adoptie, altceva nu vad ca s-ar putea intampla intre voi

| ralukutza123 explică:

Eu 18, el 30