| luncasu a întrebat:

Am un prieten pe care il iubesc, ne intelegem bine, dar uneori ne certam urat de tot desi ne impacam repede. Am impresia ca uneori ma enervez prea repede si eu. Ce as putea sa fc sa nu mai ma enervez atat de repede, sa fiu mai calma, chiar daca el ma enerveaza?

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Bai de apa rece!

| Sid23 a răspuns:

Atunci cand iti vine sa "erupi", poti inchide ochii gandindu-te la momentele frumoase pe care le-ati avut sau la momentele cand s-a comportat frumos si ti-a placut.happy

| luncasu explică (pentru Sid23):

Frumos rasp ...ms mult de cand am pus intrebarea pe TPU m-am mai schimbat putinhee hee))