| bombona a întrebat:

Am un vodafone smart 858 si am activat la taste sunetul. Cand scriu mesaj se aude un sunet. Cum dezactivez?

1 răspuns:
| maditzha a răspuns:

La fiecare telefon ai o sesiune de setari in meniu dai acolo la sunete si opresteti sunetul tastelor daca nu reusesti sa faci asta pe narginea telefonului sunt niste butoane pentru sunet il poti opri si de acolo sau mai poti opri sunetul de la mesaje pentru ca si acolo ai setari e chiar simplu. Sper ca team putut ajuta.