| Denisaa1235 a întrebat:

Am vazut ca unele persoane nu mai sunt interesate de partenerii lor. Dar cumva, ajung sa se îndrăgostească din nou de ei. Si intrebarea mea e, cum fac asta?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Cand ti-ai pierdut interesul fata de partener/a, sunt slabe sanse ( ca sa nu zic zero sanse) sa te reindragostesti de acea persoana.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De obicei sunt persoane instabile, care pierd mereu imaginea de ansamblu.
Fac asta pentru ca fraierul lor ("partenerul") se chinuie constant sa le impresioneze, iar alte oferte nu au, cel putin pe moment.

| Xpressurself a răspuns:

Intervine monotonia si se uita in jur la alte variante pe care le au. Cand vad ca nu exista egal si ca nu dai pasarea din mana pe cioara de pe gard se intampla ca se mai trezesc oamenii. Bravo lor.

Răspuns utilizator avertizat
| Tactuecelmaitare a răspuns:

Cu lebăr