| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai devreme o postare despre LGBT si am o intrebare pentru toti...
Daca un cuplu de heterosexuali nu suporta cand vad un cuplu de homosexuali, atunci, nu au si ei tot dreptul sa nu suporte un cuplu de heterosexuali?
Mai este o chestie, multi spun ca nu vor sa-i vada in public, am inteles, intr-un fel le dau dreptate, nici eu nu vad zi de zi asa ceva dar de ce multi spun ca nu-i normal? Ce este normal in lumea asta? Homosexualitatea a existat din timpuri stravechi pana la urma, nu inteleg ce-i asa de wow...
Am inteles ca oamenii heterosexuali nu prea sunt confortabili uitandu-se la un cuplu de gay, cine ii pune sa se uite? straight face Nu am inteles niciodata asta.
Exemplu:
Daca tu vezi de la mama naibii un leș si stii si tu ca nu suporti asa ceva, de ce te mai uiti la el?
Nu am intentia sa provoc troll sau chestii de genul, doar ca ma intreb de ce unii oameni inca sunt comunisti.
Ah, am uitat, va rog, nu aduceti vorba de religii, chiar n-am chef sa aud ca doamne doamne a zis nu stiu ce happy
Si sper sa dovedesti ca ai mai mult de un neuron daca scrii ceva!

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Subiectul numarul 1 aici dupa zi pe alta!
Si tu ai ajuns sa vorbesti despre asta? Cred ca s-a saturat toata lumea sa explice despre lucrul asta.

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Crede-ma, mi s-a scarbit de subiectul asta, dar vreau sa primesc raspunsuri...

| Drimmero a răspuns (pentru Clorox):

Te mananca si pe tine,, asta nu contest

| Clorox a răspuns (pentru Drimmero):

Se mai intampla...

| Clorox a răspuns:

Mai bine asa, ai dreptate!

| pufulescu a răspuns:

Am mai raspuns de n ori la astfel de intrebari dar o mai fac o data!
Nici un normal la cap nu poate fi deranjat de ceea ce face seamanul lui in intimitate, dar parada gay este printre cele mai scarboase lucruri inventate de fiinta umana.
Nu preferintele sexuale ale celui de langa noi deranjeaza, ci expunerea lor ostentativa.
Apoi, vreau sa subliniez ipocrizia generalizata... daca tot e voie sa se faca parade gay, de ce este pedepsit cu amenda sexul in public? De ce masturbarea in public este ceva bleah scarbos iiihh si vine nenea politistul si il salta pe cel care face asta?